Otwarty nabór prezentacji

Otwarty nabór 12-minutowych wystąpień. Termin nadsyłania zgłoszeń – 4 listopada.

Chcesz wystąpić podczas tegorocznego CopyCamp? Masz do powiedzenia ważne i istotne społecznie rzeczy w temacie szeroko pojętych praw autorskich? Weź udział w otwartym naborze do najciekawszej konferencji o prawie w Polsce!

Open call

Po jego przesłaniu otrzymasz specjalny link, który umożliwi modyfikację zgłoszenia do czasu zakończenia otwartego naboru.


Akceptuję regulamin CopyCampu.

1000x1000 px

(używany wyłącznie do celów organizacyjnych)

Wyrażam zgodę na publikację materiałów zarejestrowanych na konferencji na licencji CC BY-SA oraz rozpowszechnianie wizerunku.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z organizacją Konferencji jest Fundacja Nowoczesna Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125, 00-514 Warszawa. Dane przetwarzane są w celu organizacji Konferencji, w celach prowadzenia statystyk, ewaluacji i sprawozdawczości. Adres e-mail jest również wykorzystywany w celu informowania o działalności Fundacji. Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.