Warsztat

Prosimy o wypełnienie tego formularza w celu zapisania się na warsztaty. Warsztaty prowadzone są w języku polskim poza warsztatem „Embedding Copyright literacy using games-based learning”, który będzie prowadzony w języku angielskim.

Uwaga! W celu wzięcia udziału w pozostałej części konferencji, prosimy o wypełnienie również formularza rejestracyjnego dla publiczności.


Uczestnicy mogą przedstawić na warsztatach swoje wzory – rozwiązania wizualne ze wszystkich kategorii produktów.

Warsztat będzie prowadzony po angielsku.

Wyrażam zgodę na publikację materiałów zarejestrowanych na konferencji na licencji CC BY-SA oraz rozpowszechnianie wizerunku.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z organizacją Konferencji jest Fundacja Nowoczesna Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125, 00-514 Warszawa. Dane przetwarzane są w celu organizacji Konferencji, w celach prowadzenia statystyk, ewaluacji i sprawozdawczości, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody adres e-mail jest również wykorzystywany w celu informowania o działalności Fundacji. Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.